جنبش کانون تکواندوکاران ایران- نخستین نهاد مدنی ورزش کشور tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com 2020-06-04T01:17:28+01:00 mihanblog.com چاپ دوم نخستین دایرة المعارف ورزش های رزمی در ایران 2020-04-30T11:49:08+01:00 2020-04-30T11:49:08+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/487 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران  چاپ دوم نخستین دایرة المعارف ورزش های رزمی در ایران نظر به استقبال رزمی کاران و علاقه مندان، کتاب دانشنامۀ هنرهای رزمی، نخستین دایرة المعارف ورزش های رزمی در ایران به قلم دکتر علی حق شناس رئیس اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی به چاپ دوم رسید.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاپ،در طول ادوار گذشته کتب متعددی در زمینه رشته‌های گوناگون رزمی به چاپ رسیده است. اما در طی این سال‌ها یعنی از آغاز چاپ نخستین کتاب مربوط به یکی از رشته‌های رزمی در ابتدای دهۀ 1340، مق

 

چاپ دوم نخستین دایرة المعارف ورزش های رزمی در ایران

 

نظر به استقبال رزمی کاران و علاقه مندان، کتاب دانشنامۀ هنرهای رزمی، نخستین دایرة المعارف ورزش های رزمی در ایران به قلم دکتر علی حق شناس رئیس اتحادیه متخصصان ورزش های رزمی به چاپ دوم رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاپ،در طول ادوار گذشته کتب متعددی در زمینه رشته‌های گوناگون رزمی به چاپ رسیده است. اما در طی این سال‌ها یعنی از آغاز چاپ نخستین کتاب مربوط به یکی از رشته‌های رزمی در ابتدای دهۀ 1340، مقوله چاپ کتاب‌های رزمی در ایران تاکنون با خلاء یک فرهنگ جامع و یک دایره‌المعارف کامل که شامل مشخصات تمامی رشته‌های رزمی باشد، روبه‌رو بوده است. البته خرده‌ای نیز به آن نمی‌توان گرفت، زیرا هر یک از نویسندگان کتب مربوط طبعاً به رشتۀ مخصوص خود که در آن تبحر داشته‌اند پرداخته و آگاهی و چیرگی بر تمام رشته‌های رزمی از عهدۀ کم‌تر کسی برمی‌آید.

در این دانشنامه به معرفی، اهداف، تاریخچه و مؤلفه‌های فنی قریب به پنجاه سبک رزمی اصیل که برخی هنوز در ایران ناشناخته‌اند، پرداخته شده است تا منبع جامع و مناسبی در اختیار اساتید، مربیان، قهرمانان، و هنرجویان و علاقه‌مندان هنرهای رزمی قرار گیرد.

 

ورزش های رزمی

انتشارات نگاه بوستان در 435  صفحه و در تیراژ 1000 نسخه، نخستین دانشنامۀ هنرهای رزمی در ایران و اولین دایرة‌المعارف ورزش‌های رزمی به زبان پارسی که حاصل نزدیک به چهار دهه تجربه ارزشمند نویسنده در عرصه‌های مختلف ورزش‌های رزمی می‌باشد را در دسترس علاقه‌مندان هنرهای رزمی و رزمی کاران قرار داده است.

]]>
سال نو مبارک 2020-03-22T17:08:55+01:00 2020-03-22T17:08:55+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/486 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران   

 

نتیجه تصویری برای سال نو مبارک

 

]]>
مسابقات تکواندو قهرمانی کرمان 2020-03-06T17:51:27+01:00 2020-03-06T17:51:27+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/485 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران مسابقات تکواندو قهرمانی کرمانبه مناسبت گرامیداشت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یک دوره مسابقات تکواندو قهرمانی استان با مجوز رسمی فدراسیون تکواندو (غیردولتی) ایران برگزار گردید. این رقابت ها در رده سنی بزرگسالان و تحت پوشش نمایندگی استان برگزار شد که در پایان علی باقری ها، سجاد بختیاری، رستم فرسنگی و علی ربیعی عناوین نخست اوزان چهارگانه المپیکی را از آن خود کردند. مسابقات تکواندو قهرمانی کرمان

به مناسبت گرامیداشت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یک دوره مسابقات تکواندو قهرمانی استان با مجوز رسمی فدراسیون تکواندو (غیردولتی) ایران برگزار گردید.

این رقابت ها در رده سنی بزرگسالان و تحت پوشش نمایندگی استان برگزار شد که در پایان علی باقری ها، سجاد بختیاری، رستم فرسنگی و علی ربیعی عناوین نخست اوزان چهارگانه المپیکی را از آن خود کردند.

]]>
مربی گری درجه یک پومسه بانوان 2020-02-15T17:34:18+01:00 2020-02-15T17:34:18+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/484 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران مربی گری درجه یک پومسه بانوانیک دوره مربی گری درجه یک پومسه، جهت بانوان عضو و هوادار فدراسیون تکواندو ایران (غیردولتی) به میزبانی نمایندگی تهران برگزار شد. این دوره با حضور واجدین شرایط به مدت ده روز و تحت پوشش معاونت بانوان  برگزار گردید. مربی گری درجه یک پومسه بانوان

یک دوره مربی گری درجه یک پومسه، جهت بانوان عضو و هوادار فدراسیون تکواندو ایران (غیردولتی) به میزبانی نمایندگی تهران برگزار شد. این دوره با حضور واجدین شرایط به مدت ده روز و تحت پوشش معاونت بانوان  برگزار گردید.

]]>
شهادت حاج قاسم سلیمانی تسلیت باد 2020-01-04T16:05:34+01:00 2020-01-04T16:05:34+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/482 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران کانون تکواندوکاران ایران، شهادت پرافتخار سردار رشید ایران اسلامی، حاج قاسم سلیمانی را به عموم مردم عزیز کشورمان و تمام شیعیان جهان تبریک و تسلیت عرض کرده، علو درجات را برای آن سردار معزز از درگاه باریتعالی خواستار است. خداوند روح پر فتوح آن ابرمرد را با مولایش سید الشهدا و ائمه اطهار محشور گرداند. پیام تسلیت جمعیت هلال‌احمر در پی شهادت سردار سلیمانی

کانون تکواندوکاران ایران، شهادت پرافتخار سردار رشید ایران اسلامی، حاج قاسم سلیمانی را به عموم مردم عزیز کشورمان و تمام شیعیان جهان تبریک و تسلیت عرض کرده، علو درجات را برای آن سردار معزز از درگاه باریتعالی خواستار است. خداوند روح پر فتوح آن ابرمرد را با مولایش سید الشهدا و ائمه اطهار محشور گرداند.

]]>
مربیگری درجه سه پومسه 2019-12-29T13:13:53+01:00 2019-12-29T13:13:53+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/481 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران یک دوره مربیگری درجه سه تکواندو پومسه به مدت یک هفته در تبریز برگزار شد.این دوره با شرکت هواداران واجد شرایط استان آذربایجان شرقی و با مجوز رسمی اولین فدراسیون غیر دولتی ورزش ایران برگزار گردید. یک دوره مربیگری درجه سه تکواندو پومسه به مدت یک هفته در تبریز برگزار شد.


این دوره با شرکت هواداران واجد شرایط استان آذربایجان شرقی و با مجوز رسمی اولین فدراسیون غیر دولتی ورزش ایران برگزار گردید.

]]>
آزمون ارتقاء درجه دان پنج 2019-12-29T13:11:50+01:00 2019-12-29T13:11:50+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/478 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران  آزمون سراسری ارتقاء درجه دان چهار به پنج تکواندو جمعه گذشته در تهران برگزار شد. در این آزمون واجدین شرایط از استان های تهران٬ اصفهان٬ مازندران٬ چهارمحال و بختیاری٬ سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی حضور به هم رساندند.  آزمون سراسری ارتقاء درجه دان چهار به پنج تکواندو جمعه گذشته در تهران برگزار شد.

در این آزمون واجدین شرایط از استان های تهران٬ اصفهان٬ مازندران٬ چهارمحال و بختیاری٬ سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی حضور به هم رساندند.

]]>
آشنایی با تاپ تکواندو 2019-11-23T19:06:55+01:00 2019-11-23T19:06:55+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/477 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران تاپ تکواندو (تکواندو برتر)، نخستین سبک آزاد تکواندوی جهان است که در سال ۱۳۸۱ به بنیان‌گذاری علی حق شناس موجودیت خود را به مرکزیت ایران اعلام کرد.مولفه‌های فنیعلی حق شناس در حال آموزش مربیان تاپ تکواندواعلام موجودیت تاپ تکواندو در گفت و گوی علی حق شناس با شبکۀ خبر سیما - ۱۱ مهر ۱۳۸۱اولین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان گیلان، زیر نظر دکتر حق‌شناس، بهمن ۱۳۸۱اولین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، تهران - ۱۳۸۱دومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، تهران - ۱۳۸۲ تاپ تکواندو (تکواندو برتر)، نخستین سبک آزاد تکواندوی جهان است که در سال ۱۳۸۱ به بنیان‌گذاری علی حق شناس موجودیت خود را به مرکزیت ایران اعلام کرد.

مولفه‌های فنی

علی حق شناس در حال آموزش مربیان تاپ تکواندو

اعلام موجودیت تاپ تکواندو در گفت و گوی علی حق شناس با شبکۀ خبر سیما - ۱۱ مهر ۱۳۸۱

اولین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان گیلان، زیر نظر دکتر حق‌شناس، بهمن ۱۳۸۱

اولین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، تهران - ۱۳۸۱

دومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، تهران - ۱۳۸۲

سومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، تهران - ۱۳۸۳

حق‌شناس در پاسخ به پرسش خبرنگار  ایسنا پیرامون نکات فنی تاپ تکواندو، اظهار داشت: «استفاده از ضربات دست به وی‍ژه ضربات کلاسیک بوکس آمریکایی در کنار ضربات پا به صورت آزاد و در چارچوب قوانین وضع شده از مشخصات بارز تاپ تکواندو است.

همچنین، مسابقات تاپ تکواندو نیز بنا به تشخیص کمیته فنی در رینگ یا شیاپچانگ، به همراه دستکش بوکس و در ۵ راند ۳ دقیقه‌ای یا ۳ راند ۵ دقیقه‌ای برگزار می‌شود.

حق‌شناس افزود: «اساس فعالیت ما، حرکت در چارچوب ضوابط و قوانین تعیین شده در کشور است. وی تصریح کرد: «کره‌ای‌ها نیز نباید انتظار داشته باشند تا تمامی کشورها، قوانین آنان را اجرا کنند کمااینکه به عنوان مثال کشتی فرنگی در مقابل کشتی آزاد به عنوان ورزشی ملی و باستانی ایران، در حقیقت به ما تحمیل شده است».

بنیان‌گذار تاپ تکواندو در یازدهم مهر ۱۳۸۹ در مورد شکل‌گیری این ورزش گفت: «... تکواندو پومسه فقط مختص ضربات پا، آن هم کمر به بالا است. در مسابقات تکواندو آن زمان اصلاً کسی ضربه دست نمی‌زد. دوتا پا می‌زدند و بعد همدیگر را بغل می‌کردند. آن قدر می‌ایستادند تا داور فرمان کالیو [ جدا] می‌داد. خوب این‌طور مبارزه کردن بین رزمی کاران باعث سرشکستگی بود. از دیدگاه رشته‌های دیگر انصافاً تکواندو یک ورزش رزمی محدود و کنترلی مشابه کان ذن و گوجوریو بود. حق هم داشتند. بهترین تکواندو کاران جهان، همین الان هم اگر یک «گِدان» (ضربه مستقیم ساق پا به ران حریف، اصطلاح کیوکوشین) بخورند، مشکل جدی پیدا می‌کنند. بعد از تأسیس تاپ تکواندو بود که فدراسیون جهانی تکواندو کمی به فکر جذاب کردن این رشته افتاد و شیاب چانگ را کوچک کرد و به ضربات دست تا اندازه‌ای محدود اهمیت داد».

آغاز فعالیت

اولین دورهٔ آموزش مربیان و داوران تاپ تکواندو در آبان ۱۳۸۱ و در محل باشگاه سرباز برگزار گردید.

اولین دوره رقابت‌های تاپ تکواندو قهرمانی ایران، بهمن ۱۳۸۱ به میزبانی تهران برگزار شد.

این هنر رزمی تا سال ۱۳۸۳ زیر پوشش کانون تکواندوکاران ایران به عنوان یکی از سبک‌های زیر مجموعه این اتحادیه صنفی فعالیت کرده‌ است.  تمام مربیان و داوران رسمی تاپ تکواندو زیر نظر مستقیم علی حق شناس آموزش دیده‌اند.

مخالفت‌ها

اجرای تکنیک توسط خالق تاپ تکواندو - پارسه، فروردین ۱۳۸۲

سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو پس از آغاز به کار تاپ تکواندو در نشست خبری فدراسیون تکواندو گفت: «تشکیل سبکی جدید چه تأثیری در رشد و گسترش تکواندو کشور دارد؟ ضمن این که اتحاد و انسجام موجود در تکواندو را که مهم‌ترین عامل پیروزی است به خطر می‌اندازد ...».

حق‌شناس در نشست خبری کانون تکواندوکاران ایران در اسفند ۱۳۸۱ هر گونه اظهار نظر در مورد تاپ تکواندو را خارج از حیطهٔ صلاحیت مسئولان فدراسیون تکواندو دانست.

ادارات کل تربیت بدنی استان‌ها در سال ۱۳۸۲ در بخشنامه‌هایی تاپ تکواندو را ورزشی خطرناک اعلام و نسبت به تعطیلی باشگاه‌های تاپ تکواندو اقدام نمودند.

محمد پولادگر در ۱۱ مرداد ۱۳۸۲ در برنامه زندهٔ تلویزیونی «ورزش از شبکه دو» گفت: «برخی رشته‌هایی را ترویج می‌کنند که اصلاً وجود خارجی ندارد، نه منبع خارجی دارد، نه فدراسیون جهانی آن را تأیید می‌کند نه فدراسیون ایران آن را تأیید می‌کند، ورزش‌های رزمی به رغم جذابیت خطرناکند ... ، این‌ها خودشان هم معترفند که تکواندو را با بوکس آمریکایی تلفیق کرده‌اند و ورزش خطرناکی را با ذوق و سلیقه خود ابداع کرده‌اند ... یک بدعتی در ورزش کشور دارد صورت می‌گیرد که باید جلویش گرفته شود ... ما نمی‌توانیم در صورت بروز خطرات از این‌ها دفاع کنیم ...».

غلامحسن ذوالقدری سرمربی وقت تیم ملی تکواندو در ۱۷ مرداد ۱۳۸۲ در برنامه‌ای تلویزیونی در شبکه خبر سیما با حمله به تاپ تکواندو گفت: «... رشته‌ای که دارای هیچ سازمان یا ارگان خارجی نیست که ما بتوانیم به آن وابسته باشیم و مدارج یا مدارک بین المللی را از جایی که این تاپ تکواندو به آن وابسته است اخذ کنیم، نباید فعالیت کند ...».

خالق تاپ تکواندو در واکنش گفت: «خطر برای امنیت ملی را وامدار بیگانه بودن و سنگ فدراسیون‌های خارجی را بر سینه زدن می دانیم. با ارائه تاپ تکواندو عدم وابستگی ایران به بیگانگان را به اثبات رساندیم».

وی هم چنین خواهان توضیح مقامات ورزش ایران در مورد حضور یک تکواندوکار خارجی (کره‌ای) در رأس کمیته فنی فدراسیون تکواندو  ایران و مناسبات پشت پرده آن شد.

 

علی حق‌شناس در مورد مخالفت‌های فدراسیون تکواندو با تاپ تکواندو، در مصاحبه‌هایی در سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ گفت: «در سال‌های  ۶۰ و  ۷۰ به هیچ وجه شرایط و بستر قانونی برای تأسیس سبک آزاد تکواندو فراهم نبود. سال‌ها به دنبال راه اندازی سبک آزاد تکواندو در فضای بسته آن زمان بودیم. سبکی که کپی نباشد و حرف تازه‌ای در هنرهای رزمی داشته باشد، انسجام فنی و انضباط تشکیلاتی داشته باشد. این بود که کوبیدیم تا بالاخره بستر را فراهم کردیم. بعد از اعلام تاپ تکواندو هم آقایان گفته بودند که عالی شد، حالا بهانه ما برای به هم زدن این مجموعه کامل گردید. مرتب در تلویزیون می‌آمدند و می‌گفتند تو رو خدا با این‌ها کار نکنید.. ! هر چه می‌خواستند یک طرفه می‌گفتند ...».

انجمن بین‌المللی تاپ تکواندو

تاپ تکواندو در آذر ماه ۱۳۸۳ به عنوان یک نهاد غیردولتی مستقل، فعالیت تشکیلاتی خود را تحت عنوان انجمن بین‌المللی تاپ تکواندو آغاز کرد.

 

برگزاری دوره‌های فنی در امارات و روسیه

تاکنون دو دوره استاژ فنی تاپ تکواندو در خارج از ایران زیر نظر علی حق شناس برگزار شده‌ است.

این دوره‌ها به ترتیب در بهمن ۱۳۸۸ و مرداد ۱۳۸۹ در شارجه و  مسکو برگزار گردیده است.

اولین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، زیر نظر دکتر حق‌شناس، مهر ماه ۱۳۸۲
تاپ تکواندو

Top Taekwondo, 1st Edu. Tehran 2002.jpg


اولین دوره آموزش تاپ تکواندو، تهران، باشگاه سرباز، آبان ۱۳۸۱
نامتاپ تکواندو
تاریخ تاسیس۱۱ /۰۷/ ۱۳۸۱ خورشیدی
کشور مبداایران  ایران
بنیان‌گذارعلی حق شناس
]]>
هفدهمین سالروز تأسیس رسمی تاپ تکواندو سبک آزاد تکواندوی جهان را تبریک می گوییم. 2019-10-25T12:21:30+01:00 2019-10-25T12:21:30+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/474 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، زیر نظر دکتر حق‌شناس، مهر ماه ۱۳۸۲نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، مهر ماه ۱۳۸۲نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، مهر ماه ۱۳۸۲نخستین آزمون ارتقاء کمربند تاپ تکواندو تهران، آذر ماه ۱۳۸۱نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان فارس، شیراز، فروردین ماه ۱۳۸۲نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو، تهران، آبان ماه ۱۳۸۱نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری
 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، زیر نظر دکتر حق‌شناس، مهر ماه ۱۳۸۲

 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، مهر ماه ۱۳۸۲

 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان اصفهان، مهر ماه ۱۳۸۲

 • نخستین آزمون ارتقاء کمربند تاپ تکواندو تهران، آذر ماه ۱۳۸۱

 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو استان فارس، شیراز، فروردین ماه ۱۳۸۲

 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو، تهران، آبان ماه ۱۳۸۱

 • نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو، تهران، آبان ماه ۱۳۸۱

 • آزمون نخستین دورهٔ آموزش مربیگری و داوری تاپ تکواندو، تهران، آبان ماه ۱۳۸۱

 • ادای احترام کمیته داوران دومین دوره مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران به بنیان‌گذار تاپ تکواندو، تهران، نوزدهم دی ماه ۱۳۸۲

 • دومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، انتخابی تیم ملی تاپ تکواندو، تهران، نوزدهم دی ماه ۱۳۸۲

 • دومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، انتخابی تیم ملی تاپ تکواندو، تهران، نوزدهم دی ماه ۱۳۸۲

 • سخن رانی بنیان‌گذار تاپ تکواندو در دومین دورۀ مسابقات تاپ تکواندو قهرمانی ایران، انتخابی تیم ملی تاپ تکواندو، تهران، نوزدهم دی ماه

 • ]]>
  یازدهم مهرماه، سالروز تاسیس کانون تکواندوکاران ایران و تاپ تکواندو گرامی باد. 2019-10-03T18:29:23+01:00 2019-10-03T18:29:23+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/473 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران یازدهم مهرماه، هجدهمین سالروز آغاز به کار رسمی کانون تکواندوکاران ایران، اولین  فدراسیون غیردولتی ورزش ایران و هفدهمین سالروز تأسیس رسمی تاپ تکواندو سبک آزاد تکواندوی جهان را به عموم اعضاء و هواداران در ایران و سراسر جهان تبریک و شادباش می گوییم.  یازدهم مهرماه، هجدهمین سالروز آغاز به کار رسمی کانون تکواندوکاران ایران، اولین  فدراسیون غیردولتی ورزش ایران و هفدهمین سالروز تأسیس رسمی تاپ تکواندو سبک آزاد تکواندوی جهان را به عموم اعضاء و هواداران در ایران و سراسر جهان تبریک و شادباش می گوییم.

   

  نتیجه تصویری برای گل

  ]]>
  تاپ تکواندو یعنی ایستاده مبارزه کردن، ایستاده زندگی کردن و ایستاده مردن؛ 2019-09-01T10:41:04+01:00 2019-09-01T10:41:04+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/472 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران  تاپ تکواندو یعنی ایستاده مبارزه کردن، ایستاده زندگی کردن و ایستاده مردن؛ ما تا آخر ایستاده ایم. TOP    

  تاپ تکواندو یعنی ایستاده مبارزه کردن، ایستاده زندگی کردن و ایستاده مردن؛

  ما تا آخر ایستاده ایم. TOP

   

   

  ]]>
  ضعیف که باشی حمله می کنند 2019-08-18T18:56:41+01:00 2019-08-18T18:56:41+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/470 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران ضعیف که باشی .... می ترسیضعیف که باشی ..... فرار میکنیضعیف که باشی ..... از ناچاری مهربانیضعیف که باشی............ حمله می کنند. پس قوی باش ...کانون تکواندوکاران ایران   مطلب مرتبط:برگ زرین تاریخ جنبش مدنی ورزش ایران ضعیف که باشی .... می ترسی
  ضعیف که باشی ..... فرار میکنی
  ضعیف که باشی ..... از ناچاری مهربانی
  ضعیف که باشی............ حمله می کنند.

  پس قوی باش ...

  کانون تکواندوکاران ایران

    

   

  مطلب مرتبط:

  برگ زرین تاریخ جنبش مدنی ورزش ایران


  ]]>
  گرامیداشت تیم تکواندو فتح سپاه/ ۱۳۷۷. 2019-07-17T09:10:46+01:00 2019-07-17T09:10:46+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/466 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران      گرامیداشت تیم تکواندو فتح سپاه/ قهرمان لیگ دسته اول باشگاه های استان تهران.  (۱۳۷۷)ایستاده از چپ: فریبرز عسگری، علی حق شناس، محمود شهرکی، ناشناس، ناشناس، حمید شیروانی، محسن آغابراری، مرتضی رستمی. (امرداد ۱۳۷۷). منبع: هواداران اولین نهاد مدنی ورزش کشور.

       گرامیداشت تیم تکواندو فتح سپاه/ قهرمان لیگ دسته اول باشگاه های استان تهران.

   (۱۳۷۷)

  تیم تکواندو فتح سپاه/ 1377.

  ایستاده از چپ: فریبرز عسگری، علی حق شناس، محمود شهرکی، ناشناس، ناشناس، حمید شیروانی، محسن آغابراری، مرتضی رستمی. (امرداد ۱۳۷۷).

   

  منبع: هواداران اولین نهاد مدنی ورزش کشور.

  ]]>
  مربیگری درجه دو تکواندو پومسه 2019-06-12T09:50:03+01:00 2019-06-12T09:50:03+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/465 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران یکدوره مربیگری درجه دو تکواندو  از تاریخ هشتم خرداد ماه به مدت نه روز در تهران برگزار شد. این دوره به میزبانی نمایندگی کانون تکواندوکاران ایران در استان تهران و تحت پوشش معاونت تکواندو اتحادیه با شرکت واجدین شرایط برگزار گردید. یکدوره مربیگری درجه دو تکواندو  از تاریخ هشتم خرداد ماه به مدت نه روز در تهران برگزار شد.

  این دوره به میزبانی نمایندگی کانون تکواندوکاران ایران در استان تهران و تحت پوشش معاونت تکواندو اتحادیه با شرکت واجدین شرایط برگزار گردید.

  ]]>
  مربیگری پومسه خراسان رضوی 2019-06-12T09:49:33+01:00 2019-06-12T09:49:33+01:00 tag:http://iraniantaekwondo.mihanblog.com/post/464 کمیته فرهنگی جمعیت سازمان های غیر دولتی ورزش ایران به پیشنهاد نمایندگی کانون در خراسان رضوی و موافقت کمیته فنی ٬ یک دوره مربیگری پومسه به مدت ده روز  با حضور واجدین شرایط در مشهد مقدس برگزار می شود. به پیشنهاد نمایندگی کانون در خراسان رضوی و موافقت کمیته فنی ٬ یک دوره مربیگری پومسه به مدت ده روز  با حضور واجدین شرایط در مشهد مقدس برگزار می شود.]]>